Yana bir hamkorlik uchrashuvi

🧐 Bo'lajak dasturchilar, shu yerdamisiz?

Talabalar almashinuvi dasturi doirasida bir semestr Polshada o'qishga nima deysiz?!

😍 Buning uchun, eng avvalo, "Profi University" Axborot tizimlari va texnologiyalari yo'nalishi talabasi bo'lishingiz kerak, albatta.

Siz bilan bo'lishayotgan xabarimiz isboti sifatida "Profi University" bu borada ilk va asosiy qadamlardan birini qo'ymoqda.

Polshaning Gdansk texnologiya universiteti rektor maslahatchisi Cristian Jungnickel "Profi University" rektori akademik G'ayrat Shoumarov bilan uchrashdi.

Uchrashuv doirasida ikki oliy ta'lim muassasasi rahbariyatlari talaba almashinuvi haqida hujjat (student exchange agreement) imzolashdi.

Yangi o'quv yilidan boshlab "Profi University" talabalari 1 semestr davomida Polshada tahsil olishlari mumkin.

Siz uchun eng yaxshisini ilinamiz, biz bilan yorqin kelajak yarating!