Har kuning bo'lsin Navro'z. Beruniy kampusi

Yangilanish bayrami arafasidamiz!

Xabaringiz bor, Navro‘z bayrami yaqinlashmoqda, ammo "Profi"ni butun mart oyi bayram shukuhi tark etmadi, desak adashmaymiz!

Bayram ta'tili boshlanishidan avval 18-mart kuni universitetimizda "Har kuning bo‘lsin Navro‘z" shiori ostida bayram tadbiri o‘tkazildi.

Tadbir musobaqa tarzda o’tkazildi va g’olib ishtirokchilarga esdalik sovg’alari topshirildi

🥇1-o’rin "Pedagogika va psixologiya" ta'lim yo'nalishi, kunduzgi bo'lim PP-102 guruh

🥈2-o’rin "Pedagogika va psixologiya" ta'lim yo'nalishi, sirtqi bo'lim PPS-103 guruh

🥉3-o’rin "Pedagogika va psixologiya" ta'lim yo'nalishi, sirtqi bo'lim PPS-112 guruh

Barcha ishtirokchilarga rahmat

"Profi University" Beruniy kampusida o‘tkazilgan bayram tasvirlarini ba'zilarini Sizlar bilan bo‘lishmoqchimiz.

Navro‘z muborak bo‘lsin!