Студенческая карьера

Активные сестры учатся в Профи Университете

Матрасулова Зилола и Матрасулова Максуда, обучающиеся на факультете начального образования Профи Университета, считаются одними из самых активных наших студентов и в настоящее время работают в учебном центре «Билимдон».

Хорошая новость в том, что образовательный центр «Билимдон» основала Матрасулова Зилола, которая в настоящее время возглавляет этот образовательный центр.

Почему Profi University?

Profi Universityda sifatli ta'lim va zamonaviy metodika bilan o'tiladigan dars mashg'ulotlari, universitetning zamonaviyligi, toza va shinam jihozlanganligi juda yoqqani uchun ham aynan shu universitetni tanladik.

"Profi University asoschisi ham xuddi mendek ishini o'quv markazidan boshlagani va shu darajaga erishib xususiy maktab, bog'cha va universitetlarni rivojlantirganiga havas qilib, men ham kelajakda shu insondek o'zimni xususiy maktab, bog'cha universitetlarimni ochishni niyat qilganman" — deydi Matrasulova Zilola.

Boshqa talabalar