Talaba karyerasi

Profi Universityda tahsil olayotgan faol opa-singillar

Profi Universityning Boshlang'ich ta'lim fakultetida tahsil olayotgan Matrasulova Zilola va Matrasulova Maqsuda ham eng faol talabalarimizdan biri hisoblanib, hozirgi kunda "Bilimdon" o'quv markazida faoliyat yuritib kelmoqdalar.

Quvonarli tomoni shundaki, "Bilimdon" o'quv markaziga Matrasulova Zilola tomonidan asos solingan bo'lib, hozirgi kunda ushbu o'quv markaziga rahbarlik qilib kelmoqda.

Nega aynan Profi University?

Profi Universityda sifatli ta'lim va zamonaviy metodika bilan o'tiladigan dars mashg'ulotlari, universitetning zamonaviyligi, toza va shinam jihozlanganligi juda yoqqani uchun ham aynan shu universitetni tanladik.

"Profi University asoschisi ham xuddi mendek ishini o'quv markazidan boshlagani va shu darajaga erishib xususiy maktab, bog'cha va universitetlarni rivojlantirganiga havas qilib, men ham kelajakda shu insondek o'zimni xususiy maktab, bog'cha universitetlarimni ochishni niyat qilganman" — deydi Matrasulova Zilola.

Boshqa talabalar