Profi University'da 14-yanvar "Vatan himoyachilari kuni" ga bag'ishlangan bayram tadbiri bo'lib o'tdi

Profi University'da 11-yanvar kuni 14-yanvar "Vatan himoyachilari kuni" ga bag'ishlangan bayram tadbiri bo'lib o'tdi. Tadbirda Mudofaa Vazirligining Harbiy-Tibbiyot akademiya kursantlari, Toshkent shahridagi harbiy qism askarlari hamda Profi University talabalari ishtirok etishdi.

Bayram davomida "Intellekt" o'yini hamda shaxmat musobaqasi o'tkazilib, undagi g'oliblar aniqlandi va munosib taqdirlanishdi.